Rejs rzeką Nestos

Sokoły woj podlaskie Możliwość komentowania Rejs rzeką Nestos została wyłączona 88

urlop (6)Gdy jest się w Grecji, nie można pominąć tak wspaniałej okazji, jaką jest rejs po Nestos, a szczególnie rejs po jego przełomie. Ta rzeka sprawia, że nasze spojrzenie na naturę nabiera nowego wymiaru. I słusznie.

Nestos jest rzeką położoną w wyjątkowej okolicy. Dlatego też turystyka w tym regionie staje się coraz bardziej popularna. Rzadko jest bowiem okazja z daleka od miasta i wsi, móc zanurzyć się w pięknie przyrody. A ten region takie możliwości właśnie daje. A gdy już wsiądzie się w łódkę, ma się ochotę pozostać w niej do końca świata. Przyrodniczo i krajobrazowo to właśnie ten zakątek Grecji jest najciekawszy. A co w nim urzeka? Początkowo, gdy rejs zaczyna się w dole rzeki, ogromne wrażenie robią białe piaszczyste plaże. A gdy płynie się ku górze, zaczynają one się zacierać, a oczom ukazują się kolejne skały tworzące wapienny kanion, którego kolejne odcinki pokrywane są wspaniałymi roślinami. Soczysta zieleń wijąca się niczym wstęga w ciszy szumiącej rzeki wydaje się być magiczna.

Inne nasze wpisy o turystyce i podróżach:

Rejs rzeką Nestos
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related Articles

http://matkadoktorantka.pl/ - sokoły parafia, sokoły woj podlaskie, rody szlacheckie na podlasiu, wykaz mieszkańców, truskolasy olszyna, sokół pozdrawiam pasażerów, dyskoteka atlanta jeżewo, anna truskolaska, piotr zarzecki suraż

Search

Back to Top