Osaka ? idealne miejsce na wycieczkę do Japonii

Sokoły parafia Możliwość komentowania Osaka ? idealne miejsce na wycieczkę do Japonii została wyłączona 139

wycieczka-do-japonii-6Osaka, położona w regionie Kansai, jest trzecim co do wielkości miastem w Japonii i jest uważana za drugie co do wielkości miasto w kraju. Jest idealnym miejscem na wczasy w Japonii. Tętniące życiem miasto z 2,6 miliona osób jest jednym z najładniejszych miast w Japonii i ma wiele gór, rzek, parków, a także licznych restauracji i sklepów, dlatego nic dziwnego, iż stało się popularnym ośrodkiem turystycznym w Azji.

Krótki opis najważniejszych atrakcji turystycznych w Osace.

Universal Studios Japan położony w Sakurajima Konohana-ku jest jednym z najpopularniejszych parków rozrywki w kraju i jest doskonałym miejscem przeznaczenia dla całej rodziny. Ten wspaniały park rozrywki był pierwszym Universal Studios, który miał miejsce poza Ameryką i jest pełen fantastycznych przejażdżek. Nie przegap Spidermana i ET Rides, Parku Jurajskiego, pokazu kaskaderskiego Waterworld lub wielu niesamowitych kin 3D. Akwarium Osaka Kaiyukan, uważane za jedno z największych na świecie akwariów, jest kolejną popularną atrakcją.

Inne nasze wpisy o turystyce i podróżach:

Osaka ? idealne miejsce na wycieczkę do Japonii
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related Articles

http://matkadoktorantka.pl/ - sokoły parafia, sokoły woj podlaskie, rody szlacheckie na podlasiu, wykaz mieszkańców, truskolasy olszyna, sokół pozdrawiam pasażerów, dyskoteka atlanta jeżewo, anna truskolaska, piotr zarzecki suraż

Search

Back to Top